Skip to main content

כתבות בנושא אייפון

אחרי שהאייפון מהדור השלישי כבש בסערה את העולם, המהנדסים באפל היו צריכים לגייס את כל היצירתיות שיש להם כדי להביא לנו מכשיר טוב יותר. היום, קצת יותר משנה אחרי שהאייפון 4 יצא לשוק, אפשר לומר בביטחון מלא שהם הצליחו, הצליחו ובגדול. האייפון 4 הוא לדעת רבים המכשיר הסלולרי הטוב ביותר שיש כיום בשוק. אנשי אפל, הצליחו לפתור את כל הבעיות (המעטות, אמנם) שהיו באיפון מהדור השלישי וליצר מכשיר מושלם לצרכים עסקיים ובידוריים כאחד. אז מה בעצם עושה את אייפון 4 למכשיר טוב בהרבה מהמכשיר שקדם לו? על כך בכתבה הבאה:

בדיוק שחשבנו שכבר לא נשאר מה לשפר באיפון התחילו להגיע השמועות על בואו של האייפון 5. מסתבר, שמכשיר האייפון 4 המשוכלל אינו המילה האחרונה של ענקית הטכנולוגיה האמריקאית אפל ולמרות ההצלחה הגדולה של המכשירים הקודמים שלה אנשי הפיתוח המוכשרים של החברה אינם נחים לרגע על זרי הדפנה וממשיכים להפתיע את העולם בכל פעם מחדש. נכון לעכשיו, אף אחד לא באמת יודע אילו פיצ'רים מחכים לנו במכשיר המתקדם שעתיד לצאת לשוק בקיץ הקרוב אבל חרושת השמועות ברשת בהחלט נותנת לנו להבין שאייפון 5 יהיה מכשיר טוב מקודמיו.

אייפון

בעשרים ותשע ליוני בשנת אלפיים ושבע, העולם כולו עצר את נשימתו בשעה שסטיבן ג'ובס, המנכ"ל הכל יכול של חברת הטכנולוגיה אפל, עמד על הבמה והציג לעולם כולו את הפלא הטכנולוגי החדש מתוצרת החברה. זה היה הערב בו טירוף האייפון נולד. כיום, כמעט ארבע שנים אחרי אותו ערב דרמטי אפשר לומר בודאות שהאייפון הצליח לשנות לא רק את האופן שבו אנשים מתייחסים אל הטלפון הנייד שלהם, האייפון שינה את הדרך שבה אנשים חיים. מה עושה את הטלפון הזה לפריט כה נחשק? על כך, בכתבה הבאה:

מסך מגע נוח לשימוש
היום, כאשר למרבית היצרניות יש טלפונים חכמים עם מסך מגע הדרישה הזו אולי נראית מעט טרוויאלית אבל כאשר האייפון הראשון הגיע לעולם הוא היה הטלפון הנייד הראשון עם מסך מגע שבאמת היה כיף ונוח להשתמש בו. עד אז, מסכי המגע הגיבו רק לחלק מהנגיעות וסיפקו "חווית משתמש" נוראית. האייפון הצליח לפתור את הבעיות הנפוצות ולספק, בפעם הראשונה בהיסטוריה, מסך מגע שאי אפשר להוריד ממנו את האצבע.

מסך חד וגדול יחסית
במשך שנים, כל דור חדש של מכשירי טלפון ניידים היה קטן יותר מקודמיו. ואז הגיע האייפון. אפל הייתה החברה הראשונה ששברה את המוסכמות בשוק והציע לקהל הצרכנים מכשיר גדול יחסית, כזה שאמנם נכנס לכיס קצת פחות בקלות, אבל מאפשר גלישה נוחה באינטרנט, קריאת מסמכים וצפייה בסרטונים או בתמונות באיכות מעולה.

שימושיות
ממשק המשתמש של האייפון מסוגל להמיס ברגעים ספורים גם טכנופובים מושבעים. דבר לא נשאר ליד המקרה. מהנדסי החברה לקחו בחשבון כל פעילות שאדם עשוי לעשות באמצעות המכשיר וגרמו לה להיות פשוטה ונוחה. בנגיעת אצבע ניתן להכנס לתוכנות שונות, לדפדף בין תמונות באופן טבעי, להגדיל או להקטין אותן, לשמוע את השירים שנמצאים במכשיר ולבצע עוד מגוון רחב של פעולות בקלות מדהימה. .

חנות אפליקציות ענקית
זהו אולי היתרון החשוב ביותר של האייפון על פני מתחריו ובכלל. הAPP STORE חנות האפליקציות הענקית של אפל. אפל הבינה הרבה לפני כולם שחברה אחת, גדולה ומתוחכמת ככל שתהיה לעולם לא תוכל להתחרות בכוחם של מליוני מתכנתים ולכן פתחה את שוק הישומים לאיפון בפני כל מתכנת. מהרגע הראשון שבו האייפון הגיח לאוויר העולם יכל כל משתמש לרכוש או לקבל את האפליקציות החביבות עליו מתוך מגווון אין סופי של ישומים.